L’agenda s’actualitza constantment. Si no hi trobeu el que busqueu, consulteu-la més endavant.

Carregant Esdeveniments
Trobar Esdeveniments

Navegació de les vistes d'esdeveniments

Esdeveniments: març 2020

Navegació del calendari mensual

dilluns dimarts dimecres dijous divendres dissabte diumenge
24
25
26
27
28
29
1
2
3

Quart de final ST Catalunya Central – Igualada

4
5

Quart de final ST Vallès Occidental – Sabadell

6

Quart de final Maresme-Vallès Oriental – VO I – Franqueses del Vallès

7
8
9
10

Quart de final ST Vallès Occidental – Terrassa

Quart de final Terres de l’Ebre I

11
12

Quart de final ST Maresme-Vallès Oriental – MIII – Montgat

Quart de final ST Maresme-Vallès Oriental – MII – Pineda de Mar I

Quart de final Terres de l’Ebre II

13

Quart de final ST Maresme-Vallès Oriental – MI – Mataró

Quart de final ST Maresme-Vallès Oriental – VO II – Mollet

Quart de final Barcelona 1 – Consorci d’Educació de Barcelona

14
15
16

Quart de final ST Tarragonès – Tarragona I

Quart de final ST Maresme-Vallès Oriental – VO-III – Cardedeu

Quart de final ST Girona – Baix Empordà

17

Quart de final ST Tarragonès – Tarragona II

Quart de final ST Catalunya Central – Manresa I

Quart de final ST Catalunya Central – Vic I

18

Quart de final ST Tarragonès – Tarragona III

Quart de final ST Lleida – SE Urgell

Quart de final ST Catalunya Central – Manresa II

19

Quart de final ST Tarragonès – Tarragona IV

Quart de final Terres de l’Ebre IV

Quart de final ST Girona – La Selva I

20

Quart de final ST Tarragonès – Tarragona V

Quart de final ST Lleida – SE Garrigues

Quart de final ST Barcelona Comarques – Garraf

21
22
23

Quart de final ST Tarragona – Reus I

24

Quart de final ST Tarragona – Reus II

Quart de final Barcelona 4 – Consorci d’Educació de Barcelona

Quart de final ST Lleida – SE Alt Urgell

25

Quart de final ST Tarragona – Reus III

Quart de final ST Girona – Garrotxa / Pla de l’Estany

26

Quart de final ST Tarragona – Reus IV

Quart de final ST Barcelona Comarques – Barcelonès I

27

Quart de final ST Barcelona Comarques – Barcelonès II

Quart de final Barcelona 5 – Consorci d’Educació de Barcelona

Quart de final ST Tarragona – Reus V

28
29
30

Quart de final ST Lleida – SE Segrià I

31

Quart de final ST Lleida – SE Segrià II

Quart de final ST Lleida – SE La Segarra

1

Quart de final ST Girona – Alt Empordà (primària)

Quart de final ST Maresme-Vallès Oriental – VO IV – La Garriga

Quart de final ST Girona – Gironès

2
3

Quart de final ST Lleida – SE Alta Ribagorça – Aran

4
5
+ Export Events