FINALISTES DE QUARTS – PAS A LA SEMIFINAL XIII CLVA

L’enhorabona!

TORTOSA, Sala d´Actes Serveis Territorials, 7 de març. Servei Territorial Terres de l´Ebre
Quart1_Tortosa2Quart1_TortosaDSC09911

Grumets vermells: Paloma Sainz. Escola Cinta Curto, de Tortosa.

Grumets verds: Marta Garcia. Escola Puig Cavaller, de Gandesa.

Corsaris: Irune Chavarria. Institut Escola Daniel Mangrané, de Jesús (Tortosa).

Tropa de Corsaris: Raquel Garcia, Carme Franch, Ahinoa Rivas. Institut Escola Daniel Mangrané, de Jesús (Tortosa).

TERRASSA, Museu de la Ciència i de la Tècnica de Catalunya, 7 de març. Servei Territorial del Vallès Occidental

Grumets vermells: Francesc Marinelo. Escola Serra de l’Obac, de Terrassa.

Grumets verds: Martí Cabanes. Escola Gerbert d’Orlhac, de Sant Cugat del Vallès.

Timoners: Malak Mrabet. Escola Roc Blanc, de Terrassa.

Corsaris: Júlia Gil. Institut Nicolau Copèrnic, de Terrassa.

Tropa de Corsaris: Maria Martínez, Gisela Jurado, Sofia Marañon. Institut de Vacarisses.

SANT CUGAT DEL VALLÈS, Escola Municipal de Música Victòria dels Àngels, 8 de març. Servei Territorial del Vallès Occidental
IMG_0166IMG_0196IMG_0220

Grumets vermells: Martí Bozal. Liceo Egara, de Terrassa.

Grumets verds: Guillem Puig. Escola El Cim, de Terrassa.

Corsaris: Berta Pons. Escola Petit Estel-La Nova, de Terrassa.

Tropa de Corsaris: Angel Parcerisa, Ignasi Gil-Penna, Jan Guardiola. Col·legi Viaró, de Sant Cugat del Vallès.

CARDEDEU, CECUCA, 8 de març. Servei Territorial del Maresme-Vallès Oriental
QUARTS CARDEDEU 2QUARTS CARDEDEU 1

Grumets vermells: Roc Galera. Escola Damià Mateu, de Llinars del Vallès.

Grumets verds: Andreu Silvestre. Escola L’Estelada, de Cànoves.

Timoners: Luiza Narcisa Manta. Escola Ginebró, de Llinars del Vallès.

Corsaris: Meritxell Casado. Institut Escola La Tordera, de Santa Maria de Palautordera.

Tropa de Corsaris: Pau Petit, Alba España, Marina Guillamet. Escola Ginebró, de Llinars del Vallès.

TORTOSA, Sala d´Actes Serveis Territorials, 9 de març. Servei Territorial Terres de l´Ebre
DSC00066DSC00224DSC00019

Grumets vermells: Anna Bayarri. Escola Soriano Montagut, d’Amposta.

Grumets verds: Nerea Sorribes. Escola L’Assumpció, de Deltebre.

Timoners: Ammam Mehboob. Escola Soriano Montagut, d’Amposta.

Corsaris: Maria Castellà. Institut de Roquetes.

Tropa de Corsaris: Anna Martí, Anna Carbó, Sara Jaén. Col.legi Teresià, de Tortosa.

SABADELL, Casal Pere Quart, 9 de març. Servei Territorial del Vallès Occidental

IMG_1818IMG_1840IMG_1848

Vegeu més imatges de l’acte.

Grumets vermells: Nagore Zaurin. Escola Mare de Déu de la Salut, de Sabadell.

Grumets verds: Martina Almiron. Escola Enric Casassas, de Sabadell.

Timoners: Mohamed Charki. Institut Jonqueres, de Sabadell.

Corsaris: Sebastià Cerdà. Escola Santa Clara, de Sabadell.

Tropa de Corsaris: Ainhoa Noemí Ramírez, Paula Pardo, Laia Gibert. Col·legi Servator, de Sabadell.

RUBÍ, Teatre La Sala, 10 de març. Servei Territorial del Vallès Occidental
IMG_2623IMG_2622(1)IMG_2662

Vegeu més fotos de l’acte.

Grumets vermells: Marta Sánchez. Fedac Montcada, de Montcada i Reixac.

Grumets verds: Biel Puga. Escola Tabor, de Santa Perpètua de Mogoda.

Corsaris: Laura Vilaltella. Institut La Ribera, de de Montcada i Reixac.

Tropa de Corsaris: Gerard Ginés, Ilènia (ilènia) Férez, Daniel Rodríguez. Institut Forat del Vent, de Cerdanyola.

TORTOSA, Sala d´Actes Serveis Territorials, 14 de març. Servei Territorial Terres de l´Ebre
TORTOSA1TORTOSA2TORTOSA3

Vegeu més imatges de l’acte.

Grumets vermells: Irene Valcarcel. Col·legi Santa Teresa, de Móra d’Ebre.

Grumets verds: Júlia Espinós. Escola Llorenç Vallespí i Vidiella, de Benifallet.

Timoners: Latifa Naeyaert. Escola 1 d’abril, de La Palma d’Ebre.

Corsaris: Eva Garcia. Col·legi Sagrada Família, de Tortosa.

Tropa de Corsaris: Ainhoa Noemí Ramírez, Paula Pardo, Laia Gibert. Col·legi Sagrada Família, de Tortosa.

SANT FELIU DE LLOBREGAT, Auditori del Palau Falguera, 14 de març. Servei Territorial del Baix Llobregat
DSC_0110(1)DSC_0232DSC_0277

Vegeu més imatges de l’acte.

Grumets vermells: Jana Garcia. Escola Estel, de Molins de Rei.

Grumets verds: Samuel Jarne. Col·legi Bon Salvador, de Sant Feliu de Llobregat.

Timoners: Matilde Granwehr de Sousa. Institut Olorda, de Sant Feliu de Llobregat.

Corsaris: Adrian Pereira. Institut Joan Oró, de Martorell.

Tropa de Corsaris: Sara Ferrer, Maria Serra, Martí Grifoll. Institut de Collbató.

MANRESA, Auditori del Conservatori de Música, 14 de març. Servei Territorial de Catalunya Central
01- Grumets vermells 14-03-2017

Vegeu més imatges de l’acte.

Grumets vermells: Marina Escámez. Escola Vedruna, de Sallent.

Grumets verds: Marc Montraveta. Escola Joviat, de Manresa.

Corsaris: Mar Garcia. Escola Paidos, de Sant Fruitós de Bages.

Tropa de Corsaris: Miquel Ruiz, Laura Bellosta, Ágnes Kozma. IE Sant Jordi, de Navàs.

BARCELONA, Casa del Mar, 14 de març. Servei Territorial de Barcelona Comarques
P1070670P1070719P1070777

Vegeu més imatges de l’acte.

Grumets vermells: Paula Roldán. Escola Progrés, de Badalona.

Grumets verds: Xué Cendrós. Col.legi Badalonès, de Badalona.

Timoners: Anastasiya Kovalenko. Escola Rafael Alberti, de Badalona.

Corsaris: Jana Ferré. Col.legi Badalonès, de Badalona.

Tropa de Corsaris: Georgina Soriano, Victòria Acosta, Rita Travé. Institut Isaac Albéniz, de Badalona.

MANRESA, Auditori del Conservatori de Música, 15 de març. Servei Territorial de Catalunya Central
04- Tropa de corsaris acompanyants 15-03-2017

Vegeu més imatges de l’acte.

Grumets vermells: Jan Oliveras. Escola L’Espill, de Manlleu.

Grumets verds: Marc Jódar. Col·legi Oms i de Prat, de Manresa.

Corsaris: Meritxell Sales. Escola Diocesana, de Navàs.

Tropa de Corsaris: Sílvia Jiménez, Anna Santos, Helena Garcia. Institiut Miquel Bosch i Jover, d’Artés

TORTOSA, Sala d´Actes Serveis Territorials, 16 de març. Servei Territorial Terres de l´Ebre
DSC00553DSC00627DSC00864

Grumets vermells: Bernat Térmens. Escola Marcel.li Domingo, de Roquetes.

Grumets verds: Irene Carmona. Escola Lluís Viñas i Viñoles, de Móra d’Ebre.

Timoners: Mouhamadou Thiam. Escola Sant Jordi, de l’Ametlla de Mar.

Corsaris: Laia Gabriel. Institut Joaquin Bau, de Tortosa.

Tropa de Corsaris: Laia Monllaó, Roger Tomàs, Alba Múrcia. Institut de Deltebre.

SANTA COLOMA DE FARNERS, Auditori, 15 de març. Servei Territorial de Girona
IMG_0016IMG_0098IMG_0175

Grumets vermells: Gabriela Monfort. Escola Sant Esteve, de Caldes de Malavella.

Grumets verds: Jesús Arias. Escola Sant Esteve, de Caldes de Malavella.

Timoners: Miruna-Maria Gaitán. Escola Sant Salvador d’Horta, de Santa Coloma de Farners.

Corsaris: Judit Duran. Col·legi La Salle, de Santa Coloma de Farners.

Tropa de Corsaris: Àlex Rovira, Helena Bonet, Miquel Vallès. Col·legi La Salle, de Santa Coloma de Farners.

BARCELONA, Casa del Mar, 16 de març. Servei Territorial de Barcelona Comarques
P1070840P1070874P1070903

Vegeu més imatges de l’acte.

Grumets vermells: Daniela Segura. Col.legi Sant Josep Obrer, de L’Hospitalet de Llobregat.

Grumets verds: Alae Beghie. Escola Wagner, de Santa Coloma de Gramanet.

Timoners: Darwin Ricardo Cruz. Escola Màrius Torres, de L’Hospitalet de Llobregat.

Corsaris: Eila Núñez. Institut Les Vinyes, de Santa Coloma de Gramanet.

Tropa de Corsaris: Parneet Kaur, Charaf Kbaweh, Blanca Karina Pérz. Institut Eduard Fontseré, de L’Hospitalet de Llobregat.

VILANOVA I LA GELTRÚ, Auditori Neàpolis, 17 de març. Servei Territorial de Barcelona Comarques
IMG_9153IMG_9148IMG_9181

Vegeu més imatges de l’acte.

Corsaris: Miriam Fourka. Col.legi Vedruna-Sant Elies, de Vilafranca del Penedès.

Tropa de Corsaris: Clara Bernal, Roger Rovira, Bruna Sala. Institut Baix a Mar, de Vilanova i la Geltrú.

BARCELONA, Conservatori Municipal de Música, 20 de març. Consorci d´Educació de Barcelona

Grumets vermells: Eudald Santanach. Escola Mare Nostrum, de Barcelona.

Grumets verds: Laia Sánchez. Col·legi Decroly, de Barcelona.

Timoners: Ziheng Zhang. Institut Joan d’Àustria, de Barcelona.

Corsaris: Nit Batlló. Escola Nou Patufet, de Barcelona.

Tropa de Corsaris: Sònia Niñerola, Nicolás Escobar, Berta Cararach. Col·legi Dominiques de l’Ensenyament, de Barcelona.

MOLLERUSSA, Teatre l´Amistat, 21 de març. Servei Territorial de Lleida

Grumets vermells: Marta Bosch. Escola Pompeu Fabra, de Mollerussa.

Grumets verds: Maria Solsona. Escola Marinada, de Vilanova de Bellpuig.

Timoners: Bilali Diakite. Escola Mestre Ignasi Peraire, de Mollerussa.

BERGA, Teatre Municipal, 21 de març. Servei Territorial de Catalunya Central
IMG_1471IMG_1486IMG_1531

Vegeu més imatges i el vídeo.

Grumets vermells: Pau Molins. Escola Vall de Lord, de Sant Llorenç de Morunys.

Grumets verds: Anna Casafont. Escola Alfred Mata, de Puig-reig.

Corsaris: Laia Tor. Escola Vedruna, de Berga.

Tropa de Corsaris: Jana Serra, Job Casas, Eva Pi. Institut Puig-reig, de Puig-reig.

OLOT, Teatre Principal d´Olot, 22 de març. Servei Territorial de Girona

IMG_6140IMG_6186IMG_6270

Grumets vermells: Helena Martínez. Escola La Bòbila, de Les Preses.

Grumets verds: Jan Bretxa. Escola Les Escomes, de Sant Jaume de Llierca.

Timoners: Akashdeep Singh. Institut La Garrotxa, d´Olot.

Corsaris: Ferriol Rovira. IE Salvador Vilarrasa, de Besalú.

Tropa de Corsaris: Meritxell Corcoy, Júlia Faniel, Neus Garreta. Escola Pia, d´Olot.

VIC, Auditori Vila d´Abada. Edifici el Sucre, 22 de març. Servei Territorial de Catalunya Central
Grumets vermells: Nael Caballero. Escola Gafarró, de Lluçà.

Grumets verds: Jana Ordeig. FEDAC- Prats, de Prats de Lluçanès.

Corsaris: Laura Masoliver. Col·legi Sant Miquel dels Sants, de Vic.

Tropa de Corsaris: Arnau Màrquez, Nell Aguilar, Joana Escabia. Escorial, de Vic.

VIC, Auditori Vila d´Abada. Edifici el Sucre, 23 de març. Servei Territorial de Catalunya Central
Grumets vermells: Yasmina Bakour. Escola La Monjoia, de Sant Bartomeu del Grau.

Grumets verds: Ona Tomàs. Escola Lluçanès, de Prats de Lluçanès.

Timoners: Peter Opoku. FEDAC VIC Pare Coll, de Vic.

Corsaris: Guiu Carol. Institut Jaume Callís, de Vic.

Tropa de Corsaris: Júlia Cervera, Irene Solà, Miquel Anton. FEDAC VIC Pare Coll, de Vic.

IGUALADA, Museu de la Pell, 24 de març. Servei Territorial de Catalunya Central
Grumets vermells: Marta Agulló. Escola Alta Segarra, de Calaf.

Grumets verds: Laia Sánchez. Escola Pare Ramon Castelltort i Miralda, d’Igualada.

Timoners: Diego Armando de Luca Gómez. Institut Joan Mercader, d’Igualada.

Corsaris: Laura Tolosa. Institut Joan Mercader, d’Igualada.

Tropa de Corsaris: Judit Robusté, David Malpartida, Marina Freixas. Institut Joan Mercader, d’Igualada.

GRANOLLERS, Auditori Institut Antoni Cumella, 24 de març. Servei Territorial del Maresme-Vallès Oriental
Grumets vermells: Biel Atienza. Escola Sant Gervasi Cooperativa, de Mollet del Vallès.

Grumets verds: Alejandra Valsera. Escola Sant Gervasi Cooperativa, de Mollet del Vallès.

Corsaris: Pere Pares. Escola Cervetó, de Granollers.

Tropa de Corsaris: Núria Velasco, Nil Orts, Constança Pagès. Institut La Roca, de La Roca del Vallès.

Disseny web