L’agenda s’actualitza constantment. Si no hi trobeu el que busqueu, consulteu-la més endavant.

Carregant Esdeveniments
Trobar Esdeveniments

Navegació de les vistes d'esdeveniments

Esdeveniments: març 2019

Navegació del calendari mensual

dilluns dimarts dimecres dijous divendres dissabte diumenge
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7

Quart de final ST Lleida – SE Segrià I

Quart de final ST Lleida – SE Alta Ribagorça – Aran

Quart de final ST Lleida – SE Pla d’Urgell

8

Quart de final ST Lleida – SE Segrià II

9
10
11
12

Quart de final ST Catalunya Central – Manresa I

Quart de final Terres de l’Ebre I

Quart de final ST Lleida – SE Alt Urgell

13

Quart de final ST Lleida – SE La Segarra (Cervera)

Quart de final ST Lleida – SE Pallars Jussà i Sobirà

Quart de final ST Catalunya Central – Manresa II

14

Quart de final ST Lleida – SE Urgell

Quart de final ST Vallès Occidental – Cerdanyola del Vallès

Quart de final Terres de l’Ebre II

15

Quart de final ST Maresme-Vallès Oriental – Mollet

Quart de final ST Lleida – SE Garrigues

Quart de final Barcelona 1 – Consorci d’Educació de Barcelona

16
17
18
19

Quart de final Terres de l’Ebre III

20

Quart de final ST Vallès Occidental – Sabadell

Quart de final ST Vallès Occidental – Terrassa I

Quart de final Barcelona 2 – Consorci d’Educació de Barcelona

21

Quart de final ST Maresme-Vallès Oriental – La Garriga

Quart de final ST Barcelona Comarques – Barcelonès I

Quart de final Terres de l’Ebre IV

22

Quart de final ST Barcelona Comarques – Barcelonès II

Quart de final Barcelona 3 – Consorci d’Educació de Barcelona

23
24
25

Quart de final ST Maresme-Vallès Oriental – Cardedeu

Quart de final ST Tarragona – Reus I

Quart de final ST Girona – Baix Empordà

26

Quart de final ST Tarragona – Reus II

Quart de final Barcelona 4 – Consorci d’Educació de Barcelona

27

Quart de final ST Tarragona – Reus III

Quart de final ST Catalunya Central – Vic I

Quart de final ST Barcelona Comarques – Alt Penedès

28

Quart de final ST Maresme-Vallès Oriental – Montgat

Quart de final ST Catalunya Central – Vic II

Quart de final Maresme-Vallès Oriental – Granollers

29

Quart de final ST Barcelona Comarques – Garraf i Alt Penedès

Quart de final ST Tarragonès – Tarragona I

Quart de final ST Tarragona – Reus V

30
31
+ Export Events