L’agenda s’actualitza constantment. Si no hi trobeu el que busqueu, consulteu-la més endavant.

Carregant Esdeveniments
Trobar Esdeveniments

Navegació de les vistes d'esdeveniments

Esdeveniments for març 2017

Navegació del calendari mensual

dilluns dimarts dimecres dijous divendres dissabte diumenge
27
28
1
2
3
4
5
6
7

Quart de final del Vallès Occidental – Terrassa

Quart de final Terres de l’Ebre I

8

Quart de final Maresme-Vallès Oriental – Cardedeu

Quart de final del Vallès Occidental – Sant Cugat del Vallès

9

Quart de final del Vallès Occidental – Sabadell

Quart de final Terres de l’Ebre II

10

Quart de final Vallès Occidental – Rubí

11
12
13
14

Quart de final ST Barcelona Comarques – Barcelonès I

Quart de final ST Baix Llobregat – Sant Feliu de Llobregat

Quart de final Terres de l’Ebre III

15

Quart de final ST Girona – La Selva (interior)

Quart de final ST Catalunya Central – Manresa II

16

Quart de final ST Barcelona Comarques – Barcelonès II

Quart de final Terres de l’Ebre IV

17

Quart de final ST Barcelona Comarques – Garraf i Alt Penedès (ESO)

18
19
20

Quart de final Barcelona 1 – Consorci d’Educació de Barcelona

21

Quart de final ST Lleida – SE Pla d’Urgell

Quart de final ST Catalunya Central – Berga

22

Quart de final ST Catalunya Central – Vic I

Quart de final ST Girona – Garrotxa / Pla de l’Estany

23

Quart de final ST Tarragonès – Tarragona II

Quart de final ST Catalunya Central – Vic II

Quart de final Barcelona 2 – Consorci d’Educació de Barcelona

24

Quart de final ST Tarragonès – Tarragona I

Quart de final Maresme-Vallès Oriental – Granollers

Quart de final ST Catalunya Central – Igualada

25
26
27
28

Quart de final ST Tarragonès – Tarragona III

Quart de final ST Girona – Gironès

Quart de final Barcelona 3 – Consorci d’Educació de Barcelona

29

Quart de final Maresme-Vallès Oriental – Malgrat de Mar I

Quart de final ST Tarragonès – Tarragona IV

Quart de final ST Girona – Baix Empordà

30

Quart de final Maresme-Vallès Oriental – Mataró

Quart de final Maresme-Vallès Oriental – Malgrat de Mar II

Quart de final ST Lleida – SE Urgell

31

Quart de final ST Girona – Ripollès / Cerdanya

1
2
+ Export Events
Disseny web